niedziela, 1 maja 2016

Instagramowo #9

Kolejny miesiąc dobiegł końca. We Freiburgu wiosna pełną parą, słońce, kwiaty i truskawki. Czego chcieć więcej od życia? Kwiecień był bardzo udany, produktywny i jednocześnie pełen relaksu. Dziś witam maj podsumowaniem kwietnia w zdjęciach. 


1. Z różową parasolką nawet deszczowy dzień staje się piękniejszy. 2.i 3. Różowe kwiaty drzew, piękny widok. 4. Stokrotki w ogrodzie botanicznym. 


1. Słońce na praktycznie bezchmurnym niebie. 2. Superciało - element sztuki teatralnej ustawiony w centrum miasta. 3. Niby bazgroły, a jednak piękne. 4. Ulice Freiburga.


1. Zachód słońca i napis na karawanie Fucking Perfect - idealna fraza w idealnym momencie. 2. Park w centrum Freiburga. 3. Ściany teatru. 4. Gdy słońce świeci, miasto żyje. 


 1. Znowu stokrotki! 2. Dawny dworzec. 3. Uwielbiam budynki z okiennicami. 4. Zachód słońca.


1. Słońca, ponownie :) 2. Spacer po ulicach Freiburga z kawą. 3. Mała, urokliwa uliczka w środku miasta. 4. Przypadkiem odkryty stary cmentarz. 


1. Jedne z najbardziej uroczych skarpetek jakie widziałam! 2. Smoothie z dodatkiem spiruliny. 3. Hello! 4. Ahh ci anarchiści, tylko im słodycze w głowie. 


1. Sałatka z rukoli, fety i pomidorków koktajlowych. 2. Shake bananowy z nasionami chia. 3. Kolejna sałatka, przepis tutaj. 4. Naleśniki z bananem, truskawkami i masłem orzechowym! Pyszności!


1., 2. i 3. Zwiedzanie ogrodu botanicznego, momentami czułam się jakbym wyjechała do Włoch na moment. 4. Ponownie teatr. 


1. Miejscowy browar. To właśnie w Feierling można dostać najlepsze piwo we Freiburgu. 2. Picie drinków w kostnicy... Długa historia. 3. Znowu ulice Freiburga. 4. Jedno z pięknych starych aut, które nadają temu miastu jeszcze lepszego klimatu. 2 komentarze:

  1. Śliczne zdjęcia :) juz maj i jeszcze chwila i lato mmmmm :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję. Już się lata doczekać nie mogę ;) czuję, że tegoroczne będzie cudowne! Serdecznie pozdrawiam!

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...