piątek, 17 lutego 2017

Kobieta też pierdzi.

Na początku każdej znajomości damsko-męskiej, która potencjalnie ma dążyć do czegoś więcej, udajemy, że nie robimy kupy, nie pierdzimy, nie bekamy. Fizjologia w związku jest dosyć trudnym tematem. Wielu mężczyzn wierzy, że kobiety srają motylkami, a nasze pierdnięcia pachną tysiącem łąk. Pozwólcie panowie, że wyprowadzę was z błędu. My kobiety potrafimy czasami być bardziej obrzydliwe niż wy. Chociaż nigdy nie widziałam kobiety jedzącej smarki.. To chyba tylko męska rzecz. 


Jeśli chodzi o początki znajomości to uważam, że powinno się w sobie tego bąka potrzymać i starać się nie robić śmierdzącej kupy, gdy istnieje prawdopodobieństwo, że potencjalny partner wejdzie do łazienki po nas. Wiem jak bardzo może zniechęcić śmierdzący bączek na drugiej randce. Na trzecią nigdy z nim nie poszłam. 

Poznałam kiedyś chłopaka, który będąc w wieloletnim związku, twierdząc, że kocha swoją partnerkę, w momencie, gdy ona przypadkowo puściła bąka on stwierdził, że nigdy nie przeżył niczego bardziej obrzydliwego w swoim życiu. Pierdząca dziewczyna była dla niego koszmarem. Chłopak do dziś żyje w przekonaniu, że kobiety się nie wypróżniają. Jest jednak hipokrytą, bo seks analny go nie obrzydza. Inny chłopak powiedział mi kiedyś, że jedną z największych traum jego życia jest moment, w którym pieścił kobietę oralnie, a ona podczas szczytowania pierdnęła. 

Taki mężczyzna nigdy nie będzie w stanie pokochać kobiety w pełni, bo niektóre z jej podstawowych procesów życiowych będą go odrzucały. Śmieszne w tym jest to, że tego typu mężczyzn  potrafi również obrzydzać ich własna fizjologia. Często słyszę o tym, że mężczyzna nie pocałuje kobiety po seksie oralnym dopóki ona nie wypłucze ust. Kompletnie tego nie rozumiem, to jest ich nasienie, z którego są przecież tacy dumni, a obrzydza ich całowanie kobiety po tym jak miała je w buzi? 

Są jednak mężczyźni, który uważają, że bekająca kobieta jest urocza i otwarcie potrafią rozmawiać ze swoją wybranką o robieniu kupy. Jest też taki typ mężczyzn, który będzie trzymać swojej kobiecie włosy, po tym jak zatruła się małżami w restauracji, a  gdy ona skończy wymiotować to spojrzy jej głęboko w oczy i powie, że nawet po tym jak widział jej strawiony obiad uważa ją za najpiękniejszą kobietę na świecie i da jej całusa. 

Droga kobieto, jeśli możesz przy swoim mężczyźnie pierdzieć, to wiedz, że on cię kocha. Jeśli on pierdzi, a ty dalej patrzysz na niego maślanymi oczkami to też jesteś zakochana. W każdym związku powinien przyjść moment, w którym ona sika, a on głaszcze ją po głowie, czym prędzej tym lepiej. Jeśli jednak twój mężczyzna zamyka drzwi od łazienki na klucz i puszcza wodę podczas robienia kupy - uciekaj. 6 komentarzy:

 1. Ja już właśnie jestem na takim etapie💗
  Boski wpis, poprawił mi humor:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jesteś na etapie prawdziwej, bezwarunkowej miłości :) piękne! Cieszę się, że wpis się podoba. Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Skoro ten stan rzeczy mozna nazwac etapem prawdziwej, bezwarunkowej milosci...no to my sie w takim razie Kochamy az nadto ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My? Mam milosc, o ktorej nie wiem? :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...