czwartek, 7 stycznia 2016

Instagramowo #8

Czas na podsumowanie grudnia, ostatniego miesiąca roku 2015. Moje życie ma takie tempo, że szczerze mówiąc nie pamiętam już początku grudnia.. Najistotniejsze jest jednak to, że zobaczyłam moją rodzinę, odwiedziłam ojczyznę, najadłam się bardzo dużo niezdrowego jedzenia, poznałam nowych ludzi i zebrałam kolejne doświadczenia. 

1. Krewetki z ziemniakami (wiem.. dziwne połączenie) w marokańskiej restauracji i świeży sok z limonki. Trochę smaków lata, zimą. 2. i 3. Marokańska herbata z miętą. Pyszności! 4. Poszukiwanie sukienki sylwestrowej. W efekcie ubrałam tą, którą kupiłam X lat temu.1. Wiosna w środku zimy. We Freiburgu wciąż kwitną stokrotki :) 2. i 3. Słoneczny Freiburg i szał zakupów przedświątecznych. 4. Niemiecki jarmark świąteczny. Uwielbiam je!

1. Zdjęcie zrobione podczas wielogodzinnej podróży do Polski. Tłumy ludzi jadących do swoich najbliższych na święta. 2. Nad Bałtykiem zimą też rosną kolorowe roślinki. 3. Rzeka wpływająca do morza w Niechorzu i odbijające się w niej słońce. 4. Już widać Bałtyk!

1. W drodze na plażę. 2. Miało być artystycznie, if you know what I mean. 3. Selfie nad Bałtykiem. 4. A tak właśnie ta rzeczka łączy się z morzem.

1. Zimowe słońce. 2. Mój Lestacik wygląda jak z kreskówki! 3. A tutaj robił za kierowcę. 4. Musiałam dotknąć piasku, nie mogłam się oprzeć.

1. i 2. Nasze piękne morze.. 3. A to ja, witając Nowy Rok! Jeszcze nie miałam okazji życzyć Wam na blogu Szczęśliwego Nowego Roku! Wiem, że spóźnione, ale to nic.
3 komentarze:

 1. Koronkowa sukienka <3 Gdzie ją mierzyłaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W H&M. Były jeszcze czarne. Z tego co się orientuję, to teraz są na wyprzedaży.

   Usuń
 2. ależ kusząco prezentujesz się w tej czerwonej koronce :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...